Programista Rozwiązań IT

CORE Services
Język programowania
Framework

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house'y. Obecnie na potrzeby projektu dla Klienta z sektora państwowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

OFERUJEMY:
• Długoterminową współpracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Wymagania

OPIS STANOWISKA:
• Zaimplementowanie standardu captcha dla WWW.
• Przygotowanie uniwersalnej biblioteki obsługującej standard formularzy WWW.
• Zmodyfikowanie i sprawdzenie każdego formularza.
• Przygotowanie biblioteki (w formie pluginu do Wordpressa) do obsługi weryfikacji oraz captchy, której stosowanie pozwoli na skrócenie czasu prac nad modyfikacją już istniejących oraz nowo powstałych formularzy dla wszystkich serwisów internetowych w PP.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:
• Znajomość języków i narzędzi: Wordpress; PHP; Java; Javascript; JQuery; SQL; HTML 5; Webserwisy REST i SOAP; Yi.
• Doświadczenie w tworzeniu / budowie rozwiązań informatycznych.
• Wiedza z zakresu projektowania i testowania aplikacji.
• Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej.
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury klikając w przycisk APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.