PHP Developer

LOBO HR

4 500 - 9 000 zł netto

Baza danych
Inne

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się integracją systemów informatycznych oraz będącej dostawcą wysokiej jakości danych branżowych, analityk informacji i narzędzi dla biznesu.

POSZUKUJĘ: Programisty PHP
LOKALIZACJA: Zielona Góra
WYNAGRODZENIE : 4,5-9k brutto

FIRMA OFERUJE:
• Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w międzynarodowej firmie
• Stabilną, pewną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu
• Rozwój zawodowy na wysokim poziomie -szkolenia oraz wyjazdy za granicę
• Pracę nad zagranicznymi projektami w międzynarodowych zespołach (współpraca z klientami z Europy, USA i Australii)
• Imprezy integracyjne
• Kawa, soki, owoce, ciasto

Wymagania

OBOWIĄZKI:
• rozwój i utrzymanie istniejących rozwiązań
• współpraca/komunikacja z BA oraz PM
• Continues integration (Dev oraz STG), praca z systemami: Jenkins, Nexus, Repozytoria
• Implementacja: Testow (PHPUnit); migracji bazodanowych (Flyway, Migracja dla Laravela); logiki biznesowej dla Backendu ; GUI opartego na własnych rozwiązaniach WYMAGANIA:
• Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku
• PHP5Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w języku PHP5
• Znajomość koncepcji programowania obiektowego (OOP)
• Znajomość jednego z systemów kontroli wersji (Mercurial, SVN, CVS lub GIT)
• Znajomość baz danych MySQL