Programista rozwiązań IT

CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Programisty rozwiązań IT
Miejsce pracy: sektor państwowy, Warszawa

Opis stanowiska:
• Implementacja, dokumentowanie i testowanie rozwiązań IT
• Współpraca przy opiniowaniu projektów, wniosków, modyfikacji zgłaszanych
• identyfikacja, ocena i monitoring ryzyka związanego z rozwojem systemów IT.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju z wykorzystaniem najnowszych technologii
• Długoterminową współpracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku programista
• Wykształcenie wyższe, po kierunkach technicznych lub ekonomicznych
• Doświadczenie w tworzeniu i budowie rozwiązań informatycznych
• Umiejętność pracy z klientem korporacyjnym
• Wiedza na temat metod zabezpieczania aplikacji
• Umiejętność pisania kodu oraz tworzenia algorytmów, jak również „pseudo kodu" bez względu na język programowania
• Zdolność do tworzenia dokumentacji technicznej
• Pisanie przejrzystego kodu
• Wiedza z zakresu projektowania i testowania aplikacji
• Komunikatywność
• Umiejętność pracy w grupie
• Znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.