C#/ ASP. NET Developer

Nigel Frank International

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint. .NET i BI oraz kadry kierowniczej.

Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint, .NET i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.

Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, kontakty z klientami i profesjonalizm. C#/ ASP. NET Developer
Miejsce pracy: Bielsko biała
Nr ref.: AASP/310316/BB

Główne obowiązki developera:

Wytwarzanie, wdrożenie oraz testowanie aplikacji internetowych.
Dostarczanie wysokiej jakości kodu we wszystkich fazach tworzenia projektu oraz najlepszych rozwiązań IT
Opracowanie nowych własnych innowacyjnych pomysłów w ramach technologii Microsoft
Projektowanie złożonych rozwiązań, które muszą sprostać wymaganiom skali klientów jak i rozproszenia geograficznego użytkowników
Praca pełna wyzwań , oraz nowoczesnych technologii .

Wymagania:

Minimum 3 letnie doświadczenie w:
tworzeniu warstw front-end oprogramowania w środowisku Microsoft: C#, ASP.NET MVC oraz JavaScript, JQuery, Web Services, HTML, CSS lub
technologiach back-end w środowisku Microsoft: C#, .NET, WCF, Entity Framework wraz ze znajomością bazy danych SQL Server
Doskonała znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych
Doświadczenie w pracy z wytwarzaniem oprogramowania z użyciem metodologii AGILE (SCRUM), umiejętność definiowanie cyklu życia projektu oraz organizacja zadań
Bardzo dobre rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne, pozytywne myślenie oraz chęci do nauki i poszerzania wiedzy
Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

Pełną wyzwań pracę dla zagranicznych klientów (możliwość wyjazdów za granicę)
Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy zdalnej
Pracę pełną wyzwań z nowymi technologiami na co dzień

Zapraszam do kontaktu oraz przesłania aktualnego CV :[email protected]