Senior Front-End Developer

NBC Sp. z o.o.

10 000 - 18 000 zł netto

Język programowania
Framework

Opis oferty

Oferta:
-projekty z branży e-commerce,
-praca w Gdańsku,
-elastyczne godziny pracy (8:00 - 10:00),
-widełki dla seniora od 14.000 zł do 18.000 zł netto na FV przy B2B,
-widełki dla regulara od 10.000 zł do 14.000 zł netto na FV przy B2B.

Wymagania

Obowiązki:
-rozwój internetowych sklepów odzieżowych w Polsce,
-realny wpływ na wygląd stron internetowych,
-zapewnienie wydajności i bezpieczeństwa tworzonych serwisów,
-udział w wyborze technologii front-endowych. Wymagania:
-doświadczenie w tworzeniu stron/aplikacji webowych,
-znajomość HTML5, CSS3, SCSS (SASS), protokołu http,
-znajomość JavaScript - najlepiej natywnie, choć nie jest to konieczne,
-umiejętność projektowania i programowania OOP w Javascript(ES6),
-mile widziana znajomość React, PHP, GIT, Linux, Photoshop,
-mile widziane portfolio.

Zapraszam do kontaktu [email protected] :).

Metodologia pracy

O NBC Sp. z o.o.

NBC IT Outsourcing Sp. z o.o.