Dynamics AX Konsultant

Diverse Consulting Group
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2016 Rok założenia firmy

Firma Diverse Consulting Group Sp. z o.o. w chwili obecnej szuka chętnych osób na stanowisko Dynamics AX Konsultant na terenie Warszawy.

Podstawowe zadania:
- Projektowanie i wdrażanie systemu MS Dynamics AX w obszarze finanse
- Uczestniczenie w spotkaniach analitycznych

Wymagania:
- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Znajomość procesów zachodzących w firmach w kontekście branży finansowej
- Dobrej znajomości wybranych modułów Dynamics AX (finanse, budżetowanie, środki trwałe, logistyka)
- Znajomość notacji BPMN w stopniu podstawowym
- Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bądź B2B
- Wynagrodzenie 800-900 zł netto + vat/dzień
- Możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV: [email protected]