Administrator systemów

GRUPA INTERIA.PL
Język programowania
Baza danych
Narzędzia

Opis oferty

Co znajdziesz w Interii?

U nas rozwiniesz swoje umiejętności i będziesz uczestniczył w ciekawych projektach. Będziesz pracował z nowoczesną i rozbudowaną infrastrukturą dostarczającą usługi dla milionów użytkowników.

Dla nas liczy się jakość wykonywanych zadań a nie tylko czas realizacji. My rozwiązujemy problemy, nie obchodzimy ich.

Pracujemy w samodzielnych i zwinnych zespołach. Od początku pracy masz wpływ na przyszłość.

Dzielimy się wiedzą aby się rozwijać. W tym celu organizujemy cykliczne spotkania, podczas których poruszamy wszelkie interesujące nas tematy technologiczne, dotyczące teraźniejszości i przyszłości. Codzienna wymiana wiedzy sprawi, że przestaniesz postrzegać tablicę jako wspomnienie szkolnej przeszłości.

Stanowimy zgrany zespół, który spotyka się nie tylko w pracy, ale także poza nią. Lubimy grać w planszówki lub spotykamy się przy piwie. Jeśli lubisz bardziej aktywny wypoczynek to mamy dla Ciebie wspólne wypady w góry oraz wycieczki rowerowe. Dla tych, którzy wolą gry zespołowe, proponujemy piłkę nożną, koszykówkę lub siatkówkę.

W Interia mówimy do siebie po imieniu. Cenimy własne opinie, prywatne pasje, każdą osobowość, a z różnic czerpiemy dodatkowe inspiracje. Nie ważne ile masz lat, jak długie włosy, jaki styl ubierania, pomysł na życie – przyjdź do nas tak, jaki jesteś.

Dowiedz się więcej o pracy w Interii, odwiedź nasz fanpage: INTERIAPOGODZINACH

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Dbanie o kondycję tysięcy serwerów generujących dziesiątki gigabitów ruchu
  • Wpływ na decyzje technologiczne i rozwojowe
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii
  • Współpraca z innymi zespołami
  • Nieustanny rozwój infrastruktury w kierunku niezawodności oraz automatyzacji procesów i zadań

Wymagania na stanowisko:

  • Znajomość budowy i działania systemów operacyjnych z rodziny Linux
  • Umiejętność tworzenia narzędzi z użyciem języków skryptowych np. Python, Perl, Bash
  • Umiejętność budowy skalowalnej i wysokodostępnej infrastruktury
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Znajomość działania protokołów (np. tcp/ip, http, dns, smtp, arp, dhcp, ntp)
Mile widziana znajomość przynajmniej jednego z poniższych:

  • Configuration management np. SaltStack, Ansible, Chef
  • Rozwiązań IaaS lub PaaS np. OpenStack, XenServer, KVM, Docker, Kubernetes, Mesos, Openshift
  • Baz danych SQL: PostgreSQL lub MySQL
  • Baz danych NoSQL np. MongoDB, Elasticsearch, Couchbase, Redis
  • Serwerów frontendowych np. Varnish, HAProxy, Nginx, Pound, Apache
  • Narzędzi do provisioningu system np. Cobbler, Foreman
  • Znajomość zagadnień CI/CD: Jenkins lub GitLab-CI
  • Rozproszonych systemów plikow np. GlusterFS, Ceph, Swift
  • BigData np. Hadoop, Spark, Kafka
  • Monitoring np. Icinga, Zabbix, Logstash, Grafana, Graphite

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Sala kreatywna
  • Owocowe środy
  • Cykliczne Foodtracki
  • Wyjścia zespołowe integracyjne
  • Biblioteka IT
  • Parking dla rowerzystów
  • Praca w pokojach a nie openspace
  • Lekcje angielskiego na miejscu
  • Fajni ludzie przede wszystkim :)

O GRUPA INTERIA.PL

Ciekawi od zawsze
Dowiedz się więcej o pracy w Interii, jak się rozwijamy, integrujemy, żyjemy na co dzień. Odwiedź nasz fanpage: