.NET Developer

PGB HR
Język programowania
Framework
Inne

Agencja PGB HR dla swojego stałego Klienta – firmy z branży IT skoncentrowanej na rozwiązaniach technicznych w branży turystycznej, poszukuje Kandydata na stanowisko: Senior .NET Developer
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Zadania:
  • ulepszanie platformy,
  • kontrola platformy rozproszonej (architektura SOA),
  • sporządzanie oraz rozbudowa aplikacji w technologii .NET,
  • udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania: analiza wymagań, projektowanie, testowanie powstających funkcjonalności,
  • rola aktywnego członka zespołu.
Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku .NET Developer,
  • profesjonalne podejście do pracy oraz ukierunkowanie na rozwój,
  • znajomość platformy .NET, C#, LINQ w stopniu bardzo dobrym,
  • znajomość technologii webowych ASP.NET MVC, JavaScript, HTML, CSS w stopniu dobrym,
  • znajomość T-SQL w stopniu podstawowym,
  • umiejętność pracy w grupie przy jednoczesnym samodzielnym radzeniem sobie z powierzonymi obowiązkami.
Klient oferuje:

  • elastyczny grafik pracy,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • praca w biurze w Warszawie,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności,
  • kontakt z technologiami BigData.