Architekt Rozwiązań IT

CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house'y.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Architekta Rozwiązań IT
Miejsce pracy: Warszawa

OFERUJEMY:
• Długoterminową współpracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Wymagania

OPIS STANOWISKA:
• Udział w projektach informatycznych w roli architekta rozwiązań it oraz rozwiązań telekomunikacyjnych.
• Współpraca z jednostkami biznesowymi.
• Tworzenie rozwiązań informatycznych lub telekomunikacyjnych.
• Przygotowywanie raportów.
• Optymalizowanie systemów informatycznych i telekomunikacyjnych.
• Zadania związane z integracją aplikacji.
• Tworzenie oraz modelowanie architektury aplikacji, a także architektury technicznej i architektury integracji. OCZEKIWANY PROFIL:
• Doświadczenie na stanowisku architekta lub projektanta rozwiązań IT – min 2 lata.
• Doświadczenie w projektach z obszaru logistyki mile widziane.
• Znajomość technik optymalizacji systemów.
• Znajomość zagadnień związanych z integracją aplikacji.
• Znajomość modeli i technologii wykorzystywanych przy tworzeniu architektury aplikacji, architektury technicznej oraz architektury integracji
• Znajomość ITIL lub OBIT.
• Samodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o aplikowanie klikając w APLIKUJ TERAZ.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.