Product Owner

Unity-t
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2002 Rok założenia firmy

  • http://www.unity-t.pl WWW

Firma UNITY-T Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2002 roku. Nasz zespół w Krakowie to ponad 40 specjalistów. Od początku, głównym celem jest usprawnienie pracy naszych Klientów poprzez wsparcie zaawansowanymi technologiami informatycznymi. Kontrahentom oferujemy kompleksowe wsparcie jako Software house. Duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów pozwala nam na prowadzenie ambitnych projektów informatycznej. Tworzymy oprogramowanie w autonomicznych zespołach scrum-owych, które wykorzystują także podejścia Kanban w zależności od potrzeb projektu. Zespoły tworzą rozwiązania w całym cyklu życia aplikacji, wykorzystują także podejście DevOps dające dodatkowe możliwości rozwoju. Zostań naszym pełnoetatowym pracownikiem zespołu w Krakowie jako:
Produkt Owner/Właściciel Produktu

Miejsce pracy: Kraków
KR/PO/1632

Praca na tym stanowisku będzie obejmowała kreowanie produktów, utrzymywanie kontaktów z interesariuszami poprzez zbieranie wymagań, uzgadnianie usprawnień, koordynację wdrożeń oraz współpracę z zespołami programistycznymi pracującymi w Scrum lub Kanban.

Wymagania

Zakres obowiązków:
- Definiowanie planu działania oraz priorytetów w projektach informatycznych
- Zarządzanie backlog produktu
- Umiejętność precyzyjnego definiowania wymagań klientów
- Ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
- Odpowiedzialność za cykl życia projektu oraz jakość dostarczanych rozwiązań
- Aktywna współpraca z działem programistów
- Monitorowanie oraz raportowanie postępów w realizacji projektów
- Weryfikacja funkcjonalności dostarczanych przez zespół programistyczny Od idealnego kandydata oczekujemy :
- Doświadczenie w projektowaniu biznesowych rozwiązań informatycznych
- Minimum 1 rok doświadczenia jako Scrum Product Owner poparte przykładami
- Umiejętność pracy z zespołem programistów
- Umiejętności zbierania wymagań i zapisu ich w postaci Historyjek Użytkownika
- Komunikatywność oraz umiejętność zarządzania jakością wytwarzanego oprogramowania
- Doskonałe umiejętności samoorganizacji oraz terminowość
- Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących
- Znajomości narzędzi do prowadzenia Scrum i Kanban
- Praktyczna znajomość procesów tworzenia oprogramowania i testowania
- Doskonałej komunikatywności w języku polskim

Dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość:
- Języka Java i Java Script
- Tworzenia aplikacji Web w technologii JEE
- Framework Angular
- Budowania aplikacji mobilnych

Naszym pracownikom oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
- „Własność kodu" - każdy zespół odpowiada kompleksowo za dostarczenie gotowej aplikacji
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
- Udział w realizacji dużych projektów informatycznych w Polsce
- Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy
- Elastyczne godziny pracy
- Każdy zespół ma własne pomieszczenia, a nie open space
- Kartę Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila rekrutacjakrakow @ unity-t.pl wpisując w tytule "KR/PO/1632".

Metodologia pracy

O Unity-t

Unity-t miejsce, w którym po prostu dobrze się pracuje