Java SE Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

13 000 - 15 000 zł netto

Dla naszego Klienta, amerykańskiego softwarehouse poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wroclaw

Opis stanowiska:

Implementacja oprogramowania bazującego na technologii Audio Content Recognition;
Implementacja oprogramowania czasu rzeczywistego;
Implementacja aplikacji rozproszonych o wysokiej niezawodności;
Implementacja oprogramowania Big Data bazując na technologiach dostarczanych przez google cloud services;
Testowanie w/w oprogramowania.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe;
Bardzo dobra znajomość podstaw informatyki, algorytmów, struktur danych;
Bardzo dobra znajomość Java SE i Linux;
Doświadczenie z systemami rozproszonymi, programowaniem sieciowym;
Język angielski opanowany w stopniu bardzo dobrym;
Znajomość c++, mongodb, redis, google cloud services albo git będzie dużym atutem.

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę firma-firma;
Udział w bardzo ciekawych projektach
Niekorporacyjną atmosferę pracy w fajnym biurze w centrum Wrocławia;
Pakiet medyczny;
Ciekawe rozwojowe projekty w dynamicznej, bardzo ambitnej firmie.