programista SQL/Warszawa/B2B lub UoP

ZeroChaos Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych

ZeroChaos dla swojego Klienta z branży ubezpieczeniowej w Warszawie poszukuje programisty SQL.

Miejsce pracy: Warszawa (w biurze Klienta)

Zatrudnienie: możliwość zatrudnienia na UoP lub na B2B (plus benefity)

Wymagania

Wymagania:

•             Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu w języku SQL, PL/SQL, T-SQL

•             Bardzo dobra znajomość zagadnień optymalizacji zapytań SQL

•             Znajomość języka Groovy

•             Umiejętność pracy w metodyce Agile

•             Doświadczenie w rozwoju aplikacji bazodanowych

•             Wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych)

•             Dobra znajomość języka angielskiego

•             Mile widziana znajomość baz danych PostgresSQL

•             Mile widziana znajomość Apache Tomcat

•             Mile widziana znajomość tematyki związanej z prowadzeniem działalności ubezpieczeniowej

•             Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami walidowanymi i umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej

Opis stanowiska:

•             Praca nad rozwijaniem istniejącego narzędzia do taryfikacji