Programista JAVA

Serwis Personalny

od 6 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ 1428, dla swojego Klienta, lidera w branży informatyki bankowej i ubezpieczeniowej, dostawcy rozwiązań informatycznych dla większości banków i firm ubezpieczeniowych w Polsce, w związku z rozwojem działu poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa lub Wrocław

Oferujemy:

Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
Możliwości rozwoju i dostęp do nowoczesnych technologii
Bogaty pakiet benefitów
Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Zachęcamy do wysyłania CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez: Serwis Personalny sp. z o.o. KRAZ: 1428 z siedzibą w Poznaniu, na rzecz Serwisu Personalnego Sp. z o.o. i jego Kontrahenta, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)" .

Informujemy, że Administratorem danych jest ( Serwis Personalny Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Hetmańska 91 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Przesłanie aplikacji jest tożsame z akceptacją przetwarzania danych osobowych w zakresie zawartym w przesłanej aplikacji dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Obowiązki:
Tworzenie i rozwój aplikacji bankowych,
Implementacja testów jednostkowych i integracyjnych,
Współpracy z analitykami i departamentami biznesowymi w celu opracowania projektu oprogramowania,
Integracja systemów informatycznych,
Analiza wymagań projektów informatycznych Wymagania:

Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
Bardzo dobra znajomość programowana Java,
Znajomość obiektowych metodyk tworzenia aplikacji
Znajomość obsługi i zarządzania bazami danych SQL
Znajomość systemu operacyjnego Linux (instalacja, konfiguracja, obsługa)
Mile widziana znajomość technologii HTML, JavaScript
Mile widziana podstawowa wiedza na temat protokołu TCP/IP (routing, tunele)
Chęć nauki i rozwoju