Programista Java

Unity-t
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2002 Rok założenia firmy

  • http://www.unity-t.pl WWW

Język programowania

Obecnie w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rozbudowujemy zespoły w Warszawie i Krakowie.

Zostañ naszym pracowniekiem w Krakowie jako:

Miejsce pracy: Kraków
KRK/T/1671

Opis stanowiska:
Praca na tym stanowisku będzie obejmowała tworzenie i rozwijanie oprogramowania realizującego globalne usługi w technologi aplikacji internetowych i desktopowych oraz powiązanych z nimi aplikacji mobilnych. Poszukujemy osób do projektów budowania aplikacji klasy Enterprise z wykorzystaniem wielu nowinek.

Wymagania

W zależności od posiadanych kompetencji kandydat będzie odpowiedzialny za:
- Projektowanie, implementację oraz testowanie nowych komponentów, modułów i aplikacji
- Przekładnie na język techniczny wymagań biznesowych
- Usuwanie błędów w istniejącym oprogramowaniu
- Testowanie aplikacji na poziomie testów jednostkowych i integracyjnych
- Analizę kodu oraz optymalizację istniejących aplikacji Od idealnego kandydata oczekujemy:
- Bardzo dobrej znajomości języka Java
- Doświadczenia w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Spring
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem java FX
- Znajomości baz danych (Postgresql, mongoDB)
- Umiejętności pracy z systemem kontroli wersji
- Umiejętności pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość:
- TDD- AngularJS- Java Script, Type Script- ORM (Hibernate)
- Java 8
- programowanie na platformę Android i/lub iOS

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila [email protected] z dopiskiem: "Programista Java".

Metodologia pracy

O Unity-t

Unity-t miejsce, w którym po prostu dobrze się pracuje