JAVA DEVELOPER (full-stack)

Next Technology Professionals

9 000 - 15 000 zł netto

Język programowania
Framework
Narzędzia

Dla naszego klienta, jednej z najprężniej rozwijających się grup ubezpieczeniowych na rynku poszukujemy osoby na stanowsiko: Starszy Programista Java

Wymagania

Wymagania:

• Minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (dla SENIOR Java Developera odpowiednio więcej)
• Znajomość języka JAVA oraz usług internetowych Web/Rest Services
• Samodzielne projektowanie systemów webowych w oparciu o AngularJS lub/i JSF
• Doświadczenie z serwerami Tomcat, Jboss lub Weblogic
• Mile widziane doświadczenie przy pracy z szynami integracyjnymi

Obowiązki:

• Implementacja zmian w systemach webowych
• Przeprowadzanie i dokumentowanie testów
• Wdrażanie warstwy widoku, warstwy logiki oraz dostępu do danych
• Zorientowanie na ciągłe doskonalenie produktów oraz własny stały rozwój

Oferujemy:

• Dowolność w wyborze formy współpracy (UoP / b2b)
• Odpowiednie wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
• Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
• Możliwość poznawania nowych technologii
• Pakiet benefitów (kartę multisport, prywatną opiekę medyczną)

Metodologia pracy

O Next Technology Professionals

Next Technology Professionals świadczy profesjonalne usługi rekrutacyjne dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepiej wykwalifikowanych kandydatów z branży IT. Dzięki dokładnej znajomości potrzeb klientów, jesteśmy w stanie połączeć potencjał wysokiej klasy specjalistów IT z wymaganiami danego stanowiska.