Front-end Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

Zadania: udoskonalanie istniejących oraz tworzenie nowych funkcjonalności autorskich serwisów firmy

Proponujemy:

realny wpływ na rozwój serwisów, które odwiedza co miesiąc kilka milionów Polaków
ciekawe projekty prowadzone zgodnie z metodyką agile
atrakcyjne wynagrodzenie
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
elastyczne godziny pracy
wygodne stanowisko pracy, szybki komputer z dyskiem SSD, dwa dobrej jakości monitory
kartę MultiSport
klimatyzowane biuro
liczne możliwości rozwoju zawodowego - dbamy o stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy: 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
doskonała znajomość HTML5 i CSS3
biegłość w JavaScript z wykorzystaniem jQuery
praktyka w Responsive Web Design
umiejętność pisania czytelnego kodu
wyostrzony zmysł estetyczny, kreatywność i upodobanie do tworzenia dobrego designu

Mile widziane będzie:

znajomość PHP