Programista Baz danych

SP SD Management sp. z o.o.
Baza danych
Inne

Dla naszego Partnera, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Słomnikach, poszukujemy:
Programista Baz Danych Celem stanowiska jest projektowanie oraz rozwój struktur bazodanowych w oparciu o technologie MSSQL (Baza danych, Analisys Services, Integration Services)/Oracle celem przygotowania danych będących podstawą do analiz.

Główne obowiązki:

Tworzenie baz danych, widoków oraz kwerend na serwerze MSSQL.
Przygotowywanie, wdrażanie i dokumentowanie procesów pozyskiwania danych w oparciu o SQL Server Integration Services z serwera bazodanowego Oracle – Ross oraz innych źródeł.
Tworzenie i monitorowanie zadań przetwarzania danych w MSSQL Agent.
Tworzenie aplikacji i rozwiązań w oparciu o VBA
Przygotowywanie i przetwarzanie danych do analiz na potrzeby pracowników.
Wsparcie helpdesk w zakresie narzędzi opartych o technologię MSSQL.

Oczekiwania:

Wykształcenie min. średnie informatyczne (preferowane wyższe),
Doświadczenie w wyżej wymienionych obszarach,
Praktyczna znajomość T-SQL lub PL/SQL oraz MSSQL Server 2012,
Znajomość podstawowych zagadnień relacyjnych baz danych,
Praktyczna znajomość Visual Studio w modelowaniu procesów ETL,
Bardzo dobra znajomość MSExcel, podstawowa znajomość MS Access,
Znajmość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Firma oferuje różnorodne możliwości rozwoju, poszerzanie wiedzy i umiejętności oraz pracę w bardzo dobrej atmosferze.

Swoje CV prześlij na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."