FRONT_END DEVELOPER

Recruitiva

4 000 - 8 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Wynagrodzenie: 4-8 tyś - w zależności od umiejętności.
Nasz klient specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań na rynku oprogramowania w branży wydawniczej i edukacyjnej. Obecnie poszukujemy doświadczonego programisty Front-end, który dołączy do zespołu i wesprze w tworzeniu nowych rozwiązań informatycznych, bazujących na wykorzystaniu tabletów i smartfonów jako nośnika treści edukacyjnych, w połączeniu z on-linowymi systemami sprawdzającymi wiedzę.

Zadania:
- Realizujemy projekty oparte o Single Page Application. Poszukujemy frontendowca, który będzie implementował część frontendową aplikacji w frameworku Angular JS lub Backbone JS (w zależności od projektu). Stawiamy na wysoką jakość aplikacji używając narzędzi wspomagających proces wytwarzania oprogramowania.

Zapewniamy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji pracowników (konferencje, szkolenia, lekcje angielskiego, vmMeetupy)
- Elastyczne godziny i swobodną atmosferę pracy
- Otwartość na nowe idee i pomysły naszych pracowników
- Karta multisport i prywatna opieka medyczna
- Wyjścia integracyjne.

Wymagania

Wymagania:
- Dobra znajomość języka JavaScript
- Znajomość frameworka BackboneJS / AngularJS
- Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej i komunikację Mile widziane:
- CSS (Bootstrap, Less)
- Znajomość TypeScript
- Znajomość narzędzi Grunt / Gulp / Jasmine
- Znajomość systemów kontroli wersji GIT
- Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile/SCRUM)

Dodatkowym atutem będzie:
- Znajomość PHP (Symfony 2.x, phpUnit, phing, Capistrana)

Cv ślij na [email protected] Wszystkie oferty: http://www.recruitiva.com/oferty/wszystkie-oferty/