Java Developer REG

Recruitiva

8 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Framework
Narzędzia

Opis oferty

Java Developer
Miejsce pracy: Polska, Wrocław
Nr. ref. 52/2016

Opis projektu:
Realizowane projekty to aplikacje biznesowe dla wiodących klientów z branży automotive z Europy. Aplikacje te pomagając ujednolicić standardy związane ze sprzedażą pojazdów, a także obsługą sprzedażną i posprzedażną w zakresie nowych i używanych samochodów, umożliwiając globalne zarządzanie jakością usług serwisowych. Firma dostosowuje ofertę na usługi serwisu aplikacyjnego do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta, określając zakres wsparcia. Są to często systemy przejęte od klienta zagranicznego i modyfikowane i rozwijane przez nas w kraju.

Klient oferuje
  • Aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań, projektach,
  • Możliwość pracy w projektach dla największych marek branży automotive,
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami: JIRA, Crucible, Jenkins, Sonar,
  • Możliwość przedstawiania i wdrażania swoich pomysłów/rozwiązań
  • Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez szkolenia,
  • Stabilna praca w doświadczonym zespole, pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży,
  • Elastyczny czas pracy, również Home Office (w uzasadnionych przypadkach),
  • Wysokie standardy pracy, możliwość angażowania się w wiele inicjatyw społecznych i sportowych,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna medicover, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty multisport, zniżki dla pracowników, itd.).
  • Zakres obowiązków:
  • Rozwój i wsparcie wykorzystywanych globalnie, złożonych aplikacji biznesowych dla wiodących firm branży automotive,
  • Tworzenie zaawansowanego oprogramowania w technologii JAVA/J2EE,
  • Weryfikacja i testowanie tworzonych rozwiązań,
  • Przygotowanie specyfikacji technicznych bezpośrednio z klientem,
  • Wsparcie merytoryczne młodszych kolegów z zespołu.

Wymagania

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu aplikacji webowych w technologii JAVA/JEE,
  • Znajomość Spring, JSF (PrimeFaces), JPA, , Maven,
  • Doświadczenie w pracy z kontenerem servletów lub serwerem aplikacji (Tomcat, Glassfish itp.),
  • Umiejętność programowania/projektowania obiektowego, znajomość wzorców projektowych,
  • Znajomość relacyjnych baz danych,
  • Znajomość jednego z IDE (IntelliJ IDEA, Eclipse, Netbeans),
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (git, SVN),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z bazą danych Oracle,
  • Doświadczenie z LESS, Liquibase,
  • Znajomość zagadnień związanych z wielowarstwowymi architekturami aplikacji webowych,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV w języku Polskim na adres [email protected] , w tytule maila wpisując nazwę stanowiska pracy Java Developer.
Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)".