Młodszy Tester Manualny

Altimi

Jesteśmy Software House'm poszukującym i zatrudniającym Specjalistów IT zarówno dla siebie jak i dla naszych Klientów biznesowych.
Obecnie dla jednego z nich poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

• wykonywanie testów oprogramowania
• wykrywanie i zgłaszanie wykrytych błędów z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi
• przygotowywanie raportów z postępu w testach oraz z wyników testów

Wymagania:

• wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów (kierunki informatyczne, techniczne i pokrewne)
• zainteresowanie testowaniem (doświadczenie w testowaniu manualnym mile widziane)
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie
• dbałość o szczegóły
• skrupulatność, sumienność oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze
• dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu

Oferujemy: • współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
• udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• pakiet świadczeń dodatkowych (Multisport, Aviva, Luxmed)
• pracę w miłej atmosferze
• wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji i całego okresu współpracy

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV w języku angielskim. Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), prowadzonych przez ALTIMI z siedzibą we Wrocławiu."