Programista iOS - Warszawa

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

6 000 - 11 000 zł netto

Język programowania
Inne

Dla naszego Klienta, Firmy która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnie wykonanych aplikacji mobilnych poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:
• Programista iOS - Warszawa

Oferujemy:

- forma zatrudnienia B2B , umowa o pracę lub umowa zlecenie ( możliwość wyboru )
- pakiet szkoleń
- wynagrodzenie od 6 000 do 11 000 zł/netto (wynagrodzenie podlega negocjacji)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „Programista iOS Warszawa"

Wymagania

Zakres obowiązków: - tworzenie, rozwój i wdrażanie ciekawych aplikacji na platformy iOS,
- współpracę z analitykami i testerami,
- współtworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość Objective-C
- znajomość zasad działania REST API
- znajomość języka angielskieg

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff