Shopware developer

EMAKS SP. Z O.O. SP. K.

Opis oferty

emaks spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
www.emaks.pl
Emaks to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu e-commerce, część międzynarodowej grupy kapitałowej, której obszar działania obejmuje teren całej Europy. Nasze produkty dostępne są w kilkunastu krajach m.in.: Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Finlandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Szwecji, Czechach, Szwajcarii.
Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej, głównie online. Prowadzimy kilka własnych, dużych sklepów internetowych. Naszą ofertę można również znaleźć na najbardziej liczących się zewnętrznych platformach transakcyjnych.
Należy do nas osiem znanych na rynku marek produktowych m.in. urządzeń spawalniczych, elektronarzędzi, piecy do wytapiania, wag, liczarek, wyposażenia gastronomicznego i kosmetycznego. Klienci cenią nas za innowacyjną ofertę, możliwość bezpiecznych i sprawnych zakupów, doskonały serwis oraz odzwierciedlenie najnowszych technologii w stale poszerzanym przez nas asortymencie.
Ze względu na ambitne plany dalszego rozwoju, poszukujemy kandydatów lub kandydatek do naszego utalentowanego i zmotywowanego zespołu. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Zielona Góra Zakres obowiązków:
• Realizacja koncepcji wizualnej poszczególnych sklepów internetowych opartych na Shopware
• Instalacja i podstawowa konfiguracja Shopware
• Instalacja wtyczek (rozszerzenia funkcjonalne)
• Programowanie projektów specjalnych i wtyczek
• Ścisła współpraca z kierownikami projektów i projektantami
Wymagania:
• Przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu stron internetowych np. w agencji interaktywnej, e-commerce, jako freelancer itp.
• Mile widziany certyfikat Shopware Certified Template Developer lub Certified Developer Advanced
• Bardzo dobra znajomość HTML5 / CSS3
• Bardzo dobra znajomość PHP / MySQL
• Dobra znajomość Adobe Photoshop
• Wysoki poziom zaangażowania i zespołowości
• Umiejętności samodzielnej pracy, w sposób analityczny i uporządkowany
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z partnerami z zagranicy
Oferujemy:
• Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem niemieckim o zasięgu międzynarodowym
• Możliwość aktywnego uczestniczenia w tworzeniu nowoczesnych przedsięwzięć e-commerce
• Możliwość rozwoju osobistego oraz pracę w wysoce atrakcyjnym obszarze technologicznym
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
Oferty (CV, informacje o zrealizowanych projektach) prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje

O EMAKS SP. Z O.O. SP. K.