JavaScript frontend developer (praca zdalna)

  • Polska (praca zdalna)
  • do 60 zł netto
  • Umowa zlecenie

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony integrator systemów informatycznych, prężnie budująca relacje z partnerami strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe.

Obecnie poszukujemy JavaScript frontend developera do wykonania wizualizacji (wykonania warstwy frontendowej) do istniejącej aplikacji.

Wymagania i obowiązki

Wymagamy doświadczenia w tworzeniu interfejsów w JavaScript, umiejętności pracy z wykorzystaniem technologii polymer (www.polymer-project.org).

Oferujemy możliwość zdalnego realizowania projektu, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wkładu w realizację projektu (stawka ok. 60 zł/h).
Współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą, umowę zlecenie lub umowę o dzieło.

Osoby zainteresowane projektem oraz otrzymaniem większej ilości informacji, proszę o kontakt: [email protected]

Jobfinder
www.jobfinder.pl

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.