PHP WEB Developer [ 3000 - 5000 zł netto ] - www.besite.pl

Besite.pl

3 000 - 5 000 zł netto

  • Umowa zlecenie Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2013 Rok założenia firmy

  • http://www.besite.pl WWW

Język programowania
Framework
Inne

Agencja interaktywan Besite poszukuje osoby na stanowisko Web Developera

Opis stanowiska:
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji webowych;
  • Rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji;
  • Tworzenie i modyfikacja interfejsów użytkownika dla aplikacji webowych;
  • Tworzenie i modyfikacja wymiany danych – pomiędzy aplikacjami (WebServices);
  • Dokumentowanie i raportowanie wyników pracy i jej postępów
Oferujemy:
  • Pracę stacjonarna w Krakowie przy ul. Gersona (Poniedziałek - Piątek od 9:00 - 17:00)
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Satysfakcjonujące i proporcjonalne do umiejętności wynagrodzenie;
  • Pracę dla wielu ciekawych klientów;
  • Luźną i przyjazną atmosferę;
  • Czynne uczestnictwo w rozwijaniu firmy;
  • Prywatną opiekę zdrowotną.

Wymagania

Wymagania:
  • Znajomość PHP5+, MySQL5+;
  • Doświadczenie w tworzeniu serwisów i aplikacji webowych;
  • Znajomość standardów projektowania aplikacji MVC;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Doświadczenie CSS3 HTML5 Javascript jQuery.

Mile widziane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub realizacje prywatnych projektów;
  • Znajomość SVN, Git;
  • Doświadczenie z Yii 1/2 , Bootstrap

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia

O Besite.pl

SIMPLE IS GOOD