Programista aplikacji internetowych

Topdata Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Inne

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Programista aplikacji internetowych

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wytwarzanie oprogramowania w zakresie interfejsu użytkownika, logiki biznesowej i systemów baz danych
  • Praca analityczna w dziedzinie używanych technologii

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w stabilnej firmie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w dużych prestiżowych projektach
  • Pracę w najnowszych technologiach takich jak Angular, TypeScript, NodeJS

Wymagania

Oczekujemy:

  • Znajomości języka JavaScript
  • Znajomości technologii internetowych: HTML, CSS
  • Podstaw SQL, PL/SQL i języka Java
  • Chęci rozwoju i poznawania nowych technologii

Dodatkowe atuty:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla urządzeń mobilnych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Przyjazna atmosfera w pracy

O Topdata Sp. z o.o.

Topdata od 17 lat wspiera firmy w lepszym zarządzaniu procesami zachodzącymi w ich przedsiębiorstwach oraz osiąganiu podstawowych celów strategicznych, przez tworzenie i dostarczanie nowoczesnych systemów informatycznych.

Kariera w firmie Topdata to praca w gronie najlepszych specjalistów w branży IT. Pracujemy w małych, zgranych zespołach. Każdy koncept możesz konsultować i dyskutować z doświadczonymi programistami, by wspólnie osiągnąć najlepszy efekt. Nasze biuro mieści się w dogodnej lokalizacji w centrum Poznania.

Dołącz do naszego zespołu.