Junior .NET Developer/4500 zł brutto/UoP/Lublin

Edge One Solutions
Język programowania
Baza danych

Do naszego zespołu Edge1S w Lublinie poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszego .NET Developera, który chciałby rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności w technologii .NET przy realizacji projektów na wewnętrzne potrzeby Edge1S.

Wymagania

Zakres obowiązków:
• Rozwój aplikacji w technologiach: SQL Server 2014, .NET Framework
4.52, IIS 8.0, MVC WEB API 5.0
• Dbanie o wysoką jakość kodu
• Współpraca z zespołem projektowym Nasze oczekiwania:
• Studenci i absolwenci kierunków technicznych (informatyka, elektronika etc.)
• Chęć rozwoju w projektach z wykorzystaniem technologii C#/.NET
• Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym
• Praktyczna znajomość metodyk Agile/Scrum
• Umiejętność pracy w zespole
• Gotowość do nauki

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia

O Edge One Solutions

Unlock Your Potential with Edge1S
W Edge One Solutions zajmujemy się konsultingiem informatycznym, a mówiąc wprost – pomagamy naszym Klientom odnosić sukcesy w złożonym środowisku biznesowym.Tworzymy wysokiej klasy zespoły IT – od specjalistów, poprzez project managerów, aż po inżynierów Quality Assurance – rekrutując najlepszych profesjonalistów w swoich dziedzinach, dla których dostarczanie nowatorskich rozwiązań informatycznych jest pasją i przyjemnością.

Zatrudniamy specjalistów, którzy pracują w naszym biurze, bądź siedzibie naszego partnera biznesowego w zależności od projektu, w którym się uczestniczy.

Zaczynaliśmy z 9 Specjalistami na pokładzie, Szybko się rozwijamy i w tym momencie zatrudniamy ponad 150 specjalistów IT. Mamy główna siedzibę w Warszawie i biuro w Lublinie.