Programista Ruby

Fundacja Media 3.0

5 000 - 6 000 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2013 Rok założenia firmy

  • http://media30.pl WWW

Język programowania
Framework

Fundacja Media 3.0 poszukuje programisty Ruby do projektu związanego z przetwarzaniem i wizualizowaniem danych publicznych.
Preferowane osoby z terenu Śląska.
Oferujemy także możliwość stałej współpracy/pracy przy innych projektach.
Fundacja Media 3.0 zajmuje się przetwarzaniem danych publicznych i ich wizualizowaniem oraz tworzeniem interfejsów i narzędzi internetowych ułatwiających partycypację publiczną obywateli. Fundacja skupia się przede wszystkim na narzędziach najbardziej potrzebnych społecznie. email: [email protected]

Wymagania

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość Ruby,
Znajomość PHP,

Obowiązki:
- połączeniu gotowego skryptu z bazami danych poprzez gotowe API
- dodanie kilku dodatkowych funkcji
- zmodernizowanie layoutu według przygotowanego projektu

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Rozwijamy społeczeństwo informacyjne
  • Ciekawe, międzynarodowe projekty

O Fundacja Media 3.0

Działamy w obszarze nowych technologii i nowych mediów. W naszych działaniach koncentrujemy się na zwiększaniu partycypacji obywatelskiej i przejrzystości władzy publicznej oraz na wprowadzaniu nowych technologii do działalności organizacji pozarządowych. Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych mediów, przetwarzaniem cyfrowym informacji i wizualizacją danych oraz dziennikarstwem danych.