Embedded Software Developer – Platform Graphics

ZeroChaos Sp. z o.o.
  • Kontrakt Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Język programowania
Narzędzia

Dla swojego klienta, miedzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za design, development oraz utrzymanie dedykowanego system wbudowanego skierowanego na platformy mobilne oparte na Linuxie i Androidzie. Udział w projekcie daje możliwość kontaktu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi w telefoni komórkowej i urządzeniach wearable. Dodatkowo do obowiązków należeć bedzie kontakt z klientem i współpraca w międzynarodowym zespole w oparciu o metodologie agile.

Wymagania

Oczekiwania:

• Doświadczenie w graphics stack development dla systemów wbudowanych
• Wykształcenie wyższe: Informatyka, Elektronika lub pokrewne
• Znajomość języka C/C++
• Min. 2 lata doświadczenia z OSS lub Linux, RTOS
• Znajomość Open GL
• Podstawowa znajomość Android
• Umiejętności analityczne i umiejętnośc rozwiązywania problemów
• Umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobra znajomośc języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikacje w mowie i piśmie Mile widziane:

• Znajomość graphics pipeline, architektury OS, Webkit
• Podstawowa znajomość HDMI i MHL
• Zaangażownie w projekty open source
• Znajomość Linux Kernel I innych systemów niskopoziomowych.
• Wiedza z zakresu ARM CPU lub mikrokontrolerów
• Znajomość QNX

Oferujemy:

• Współpraca oparta na relacji B2B
• Prace w międzynarodowym środkowisku
• Elastyczne godziny pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ciągłą naukę i rozwój kariery zawodowej w firmie o skandynawskiej kulturze pracy