Java Developer

Programista Java dołączy do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie oprogramowania serwerów usług dla sieci IoT (Internet of Things). Zakres obowiązków obejmuje projektowanie, implementację, testowanie i utrzymanie kodu aplikacji oraz monitorowanie jej pracy.

Wymagania i obowiązki

Jeżeli:
  • potrafisz programować w języku Java
  • posługujesz się narzędziem kontroli wersji GIT
  • jesteś studentem lub ukończyłeś studia z zakresu informatyki lub kierunków pokrewnych
  • masz wiedzę na temat projektowania, pisania, testowania i monitorowania aplikacji
  • znasz system operacyjny Linux
  • w podstawowym zakresie znasz SQL
  • posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego

To prawdopodobnie jest to oferta dla Ciebie. Dołącz do naszego zespołu!

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • możliwość nauki i rozwoju kariery pod okiem ekspertów
  • stabilną, pełną nowych i ciekawych wyzwań pracę wśród profesjonalistów
  • udział w tworzeniu innowacyjnego produktu używanego przez klientów na całym świecie
  • kontakt z najnowszymi technologiami z zakresu Internet of Things
  • pakiet socjalny obejmujący m.in.: karnety na zajęcia sportowe, spotkania integracyjne
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • dogodną lokalizację biura (przy drodze ekspresowej S86)

Gwarantujemy dostosowanie czasu pracy do indywidualnych uwarunkowań, istnieje także możliwość pracy zdalnej.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O Proximetry Poland

Connecting Every Thing...
Producent oprogramowania Proximetry Poland Sp. z o.o. jest oddziałem badawczo-rozwojowym amerykańskiej firmy Proximetry Inc. Flagowym produktem firmy jest AirSync™ – wysokiej klasy platforma wspomagająca budowanie nowych aplikacji i usług opartych na koncepcji Internetu Rzeczy (Internet of Things), gdzie urządzenia cyfrowe i przedmioty fizyczne codziennego użytku potrafią się nawzajem komunikować.

AirSync™ został zaprojektowany w modelu SaaS (Software as a Service) tak, aby sprostać wyzwaniom Internetu Rzeczy zarówno pod względem skalowalności systemu jak i bezpieczeństwa danych. Rozproszona architektura systemu pozwala na obsługę heterogenicznych sieci składających się z milionów urządzeń, a webowy interfejs użytkownika umożliwia zarządzanie taką siecią z dowolnego miejsca za pomocą laptopa, tabletu czy smartfona.

System AirSync™ jest w całości tworzony w Polsce. W oparciu o otrzymane wymagania projektujemy, implementujemy oraz testujemy zaawansowane oprogramowanie. Wyznacznikami kultury pracy w naszej firmie są koleżeńskość, pomysłowość i nastawienie na końcowy rezultat - tworzymy wyjątkową atmosferę, w której każda osoba rozwija swoje talenty.

Informacje o rekrutacji

Wyślij do nas CV na adres: [email protected]