Support Engineer (Microsoft tech.)

  • Bydgoszcz
  • 1 dzień do końca
  • Umowa o pracę

Dla międzynarodowej firmy, jednego z liderów w branży tłumaczeniowej i IT, szukamy kandydata na stanowisko Support Engineer do bieżącej współpracy w zakresie wsparcia aplikacji klasy Enterprise, w technologiach Microsoftowych.

Wymagania i obowiązki

  • Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych SQL oraz w środowisku Microsoftowym (C#/.NET lub J2EE)
  • (atut) wyższe wykształcenie informatyczne (lub w trakcie studiów)
  • Komunikatywność
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.