Sales Manager – aplikacje mobilne/systemy webowe – Warszawa

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

4 000 - 8 000 zł netto

Dla naszego Klienta, Firmy działającej w różnych obszarach branży interaktywnej poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko: Sales Manager – aplikacje mobilne/systemy webowe – Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

- forma zatrudnienia: umowa o pracę
- prywatna służba zdrowia
- pakiet szkoleń
- niezbędne narzędzia do pracy,
- wynagrodzenie 4000 – 8000 zł/netto (podstawa + premia)
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie w branży IT.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „Sales Manager Warszawa"

Wymagania

Zakres obowiązków: - utrzymywanie stałej relacji biznesowej z pozyskanymi oraz potencjalnymi klientami,
- precyzowanie wymagań klientów w zakresie aplikacji mobilnych,
- prezentowanie oferty i doświadczenia firmy na spotkaniach z klientami,
- opracowanie dokumentacji: specyfikacje oraz umowy,
- przygotowywanie oraz aktualizacja bazy klientów.

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technologicznej lub kreatywnej
- mile widziana znajomość działania aplikacji mobilnych oraz systemów webowych
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff