PHP Developer [25 - 35 PLN "na rękę" / godzinę]

Opis oferty

25 - 35 PLN "na rękę" / godzinę

Dla pełnego energii, rozpoznawalnego Software House'u, szukamy obecnie PHP Developera do współpracy przy projektach webowych realizowanych dla klientów zagranicznych w najbardziej popularnych CMSach (WordPress, Joomla, Drupal).

Wymagania i obowiązki

  • Bardzo dobra PHP
  • Około 2-letnie doświadczenie w tworzeniu serwisów webowych z wykorzystaniem jednego z bardziej popularnych CMSów
  • (atut) otwartość na inne technologie webowe lub mobilne
  • WordPress/ Joomla / Drupal
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.