[ASP.NET MVC] Poszukiwani programisci do stalej wspolpracy

  • Polska (praca zdalna)
  • 45000 - 125000 zł netto rocznie
  • Umowa zlecenie

Opis oferty

Poszukiwani sa programisci ASP.NET MVC (5) C#.

Praca zdalna z dowolna liczba godzin.

Wymagania:
- C#
- HTML/CSS
- JS
- AJAX
- praca z GitLab
- umiejetnosc pracy w zespole
- znajomosc jezyka angielskiego
- EF SQL

Praca dla agencji, wiec roznorodnosc projektow jest gwarantowana.

W tym momencie poszkujemy 5 programistow do zdalnej wspolpracy.

Mozliwosc przejscia na stala umowe o prace w przyszlosci.

Prosimy o przeslanie CV, ilosci dostepnych godzin na tydzien.

Wynagrodzenie zalezy od doswiadczenia, umiejetnosci, sumiennosci i dostepnosci.

Konieczne jest posiadanie kamerki internetowej, jako ze interview prowadzone jest zdalnie (testy praktyczne i kilka pytan teorytycznych).

Wymagana dobra znajomosc jezyka angielskiego (komunikacja, dokumentacja, itp. jest w jezyku angielskim).

Wymagania i obowiązki

- Sumiennosc
- Wykonanie danej pracy w wyznaczonym terminie
- Umiejetnosc pracy w zespole