SENIOR/EXPERT JAVA Developer

Cybercom Group
Język programowania
Baza danych
Framework

Cybercom to ponad 200 inżynierów w Łodzi i w Warszawie oraz ponad 1000 osób na całym świecie. Jesteśmy zwinną organizacją technologiczną działającą w obszarach Automotive, Telecom R&D czy Digital. Razem zmieniamy jutro poprzez innowacyjne projekty w sektorze przemysłowym (IoT). Wspólnie kształtujemy świat dostarczając dedykowane rozwiązania IT naszym klientom z całego świata. Wpływamy na sposób w jaki społeczeństwa będą pracować, komunikować się, przemieszczać, doświadczać świat. Lubimy myśleć, że zmieniamy reguły - współtworzymy Smart Society.

Oferujemy:

Pracę w kilkuosobowych zespołach w środowisku Agile (SCRUM),
Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
Pracę w elastycznych godzinach,
Budżet szkoleniowy (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje zagraniczne i krajowe),
Wymianę wiedzy i doświadczeń (Cyberseminaria, Mastercoder, CybercomDEV, mentoring),
Wsparcie inicjatyw naszych pracowników (warsztaty, projekty, innowacje),
Team Building (wspólne wyjazdy, wyjścia, pikniki, wycieczki rowerowe, turnieje sportowe, IT Orient),
Benefity płacowe (nagrody kwartalne) i pozapłacowe (opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe).

Wymagania

Obowiązki: Tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla światowego lidera rynku automotive,
Projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji wielowarstwowych w oparciu o Java/JEE,
Tworzenie, modelowanie i konfigurowanie architektury systemu,
Analiza, modyfikowanie i tworzenie kodu źródłowego programów,
Tworzenie dokumentacji technicznej.

Oczekujemy:

Minimum 4 lat doświadczenia,
Wiedza oraz praktyczna znajomość języka Java w tym dobra znajomość frameworków oraz bibliotek takich jak: Spring, Hibernate, JPA, JSP itp.,
Znajomość UML oraz SQL
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:

Metodologia pracy

O Cybercom Group

INNOVATION, PASSION and TRUST.
Cybercom to ponad 200 inżynierów w Łodzi i w Warszawie oraz ponad 1000 osób na całym świecie. Jesteśmy zwinną organizacją technologiczną działającą w obszarach Automotive, Telecom R&D czy Digital. Razem zmieniamy jutro poprzez innowacyjne projekty w sektorze przemysłowym (IoT). Wspólnie kształtujemy świat dostarczając dedykowane rozwiązania IT naszym klientom z całego świata.

Wpływamy na sposób w jaki społeczeństwa będą pracować, komunikować się, przemieszczać, doświadczać świat. Lubimy myśleć, że zmieniamy reguły - współtworzymy Smart Society.