Programista C++ w branży gier

BAAD Games Studio
  • Umowa o pracę Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2013 Rok założenia firmy

  • http://baadgames.com WWW

Narzędzia
Inne

Chcesz programować z wykorzystaniem nowoczesnych technologii? To miejsce dla Ciebie!
Cenisz sobie opasłe i wielkie teamy, w których połowa się ślizga - to nie jest miejsce dla Ciebie!

U nas nie będziesz tkwił w korpo-biurokracji - zapomnij o spychologii stosowanej, eskalacji, meetingach i innych zabijaczach czasu.

W chwili obecnej firma poszukuje osoby na stanowisko Programisty Gier przy produkcji nowych tytułów.

Zapraszamy również do aplikowania studentów informatyki, matematyki, automatyki i robotyki lub fizyki. Oferujemy:

  • możliwość tworzenia gier, w które grają miliony użytkowników na całym świecie
  • praca w pełnym wymiarze w biurze we Wrocławiu
  • rozwijającą pracę pełną wyzwań przy nowym, ambitnym projekcie
  • luźną i przyjazną atmosferę
  • możliwość programowania i rozwiązywania realnych problemów, a nie dłubanie w archaicznych projektach
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
Napisz do nas na [email protected], czekamy właśnie na Ciebie!

Wymagania

Wymagania:
  • doświadczenie w programowaniu w języku C++ lub znajomość C# i/lub Java i chęć nauki C++
  • mile widziana wiedza i doświadczenie z zakresu wykorzystania biblioteki Boost i STL
  • podstawowa znajomość algorytmów i struktur danych oraz zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją
  • dokładność, sumienność, dobra samoorganizacja
  • dbałość o detale i wydajność, wiedza z zakresu optymalizacji w grach
  • doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji, np. GIT
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy tworzeniu gier komputerowych (zarówno komercyjne jak i amatorskie) lub aplikacji mobilnych
Obowiązki:
  • programowanie
  • rozwiązywanie ciekawych problememów
  • optymalizacja
  • design

Metodologia pracy

O BAAD Games Studio

Lubimy programować - zero biurokracji
BAAD Games to firma produkująca gry komputerowe z siedzibą we Wrocławiu. Nasze produkty są publikowane na całym świecie przez czołowych wydawców w Ameryce Północnej, Azji czy Europie. Spółka korzysta z najnowszych rozwiązań oraz zatrudnia najlepszych specjalistów.