UX Researcher

  • Waraszawa
  • 6100 - 13000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Hej!
Dołącz do zespołu utalentowanych i pełnych pasji ludzi, którzy cenią niestandardowe rozwiązania i liczą się z Twoim zdaniem. Zostań UX Researcherem w EL Passion i korzystaj z możliwości pracy z najnowszymi technologiami i narzędziami.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie badawcze pełnego procesu tworzenia nowych produktów: aplikacji webowych i mobilnych oraz stron internetowych. Będzie zaangażowana w projekty od momentu analizy konkurencji, identyfikacji potrzeb użytkownika i biznesowych celów klienta, poprzez projektowanie, prowadzenie i raportowanie testów użyteczności oraz analizowanie zdobytych na ich podstawie danych. W codziennej pracy osoba taka będzie ściśle współpracowała z UX Designerem.

Wymagania i obowiązki

Obowiązki:
-przeprowadzanie analiz, badanie rynku (pod kątem konkurencji i trendów) i tworzenie na tej podstawie raportów
-identyfikację i priorytetyzację potrzeb użytkownika, tworzenie person w oparciu o wyniki badań, dane, pracę z klientem
-przygotowywanie i przeprowadzanie testów użyteczności na różnych etapach rozwoju produktu, opracowanie na ich podstawie rekomendacji
-wprowadzanie rezultatów badań do procesu na każdym etapie rozwoju produktu
-prezentowanie wyników badań klientowi i uczestnikom zespołu projektowego
-moderowanie, koordynowanie i prowadzenie rozmów i warsztatów z klientami (wsparcie merytoryczne)
-współpraca z UX Designerem i UI Designerami podczas testów z użytkownikami, implementację wniosków z badań, a także współpraca z innymi zespołami w firmie

Wymagania:
-minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku włączając w to doświadczenie w badaniach nad rozwojem produktów
-umiejętność samodzielnego przygotowywania i realizacji badań przede wszystkim jakościowych, -mile widziane również - ilościowych; wiedza na temat wad i zalet metod badawczych i ich -zastosowania na kolejnych etapach badania produktów
-umiejętność tworzenia i badania konceptów produktów
-mile widziana znajomość dostępnych na rynku narzędzi badawczych i analitycznych do badań UX
-wiedza z zakresu User Experience
-umiejętność analizy statystyk i umiejętność wyciągnięcia na ich podstawie wniosków które posłużą ulepszeniu produktu
-świetne zdolności interpersonalne, negocjacyjne i umiejętność pracy w grupie
-umiejętność zarządzania czasem
-umiejętność zrozumienia biznesowych potrzeb klienta
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana będzie:
-umiejętność tworzenia wireframów w programach takich jak Photoshop / Illustrator / Axure / UX Pin / Sketch - lub w dowolnym innym
-doświadczenie w posługiwaniu się wzorcami projektowymi interfejsu użytkownika

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Cykliczne 2-dniowe Hakatony
  • Jawny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Udział w organizacji taki wydarzeń: http://www.designencountersconf.com

O EL Passion

We are EL Passion, one of the leading software houses in Poland. Our passionate team specializes in designing and developing stunning web, iOS and Android apps for clients all around the world. Some of our clients include GoldenLine, ZnanyLekarz, Estimote, Cobalt and The Mobility House.
We are looking for an Android developer to join our team. We want to offer you a possibility of working with modern frameworks and tools. Join a team who is up to date with latest tech and emphasizes the importance of code quality (daily code reviews, continuous integration).

Informacje o rekrutacji

Aplikuj przez: https://elpassion.workable.com/jobs/308103