Senior Front-end Developer

  • Waraszawa
  • 9000 - 13000 zł netto
  • Kontrakt

Opis oferty

Hej!
Dołącz do zespołu ambitnych i pełnych pasji ludzi, którzy cenią niestandardowe rozwiązania i liczą się z Twoim zdaniem. Zostań częścią EL Passion i korzystaj z możliwości pracy z najnowszymi technologiami i narzędziami.
Szukamy doświadczonego Front-end developera.

Co proponujemy:
-Cykliczne 2-dniowe Hakatony, na których sam zbierzesz team i odpalisz projekt inny niż wszystkie
-Chcemy pomóc Ci stać się jeszcze lepszym w tym, co robisz. Konferencje, książki, kursy, szkolenia - zadbamy o wszystko!
-Ty decydujesz, jakiej technologii użyjesz w projekcie. Jesteśmy otwarci na nowości!
-Lubisz uczyć? Zostań mentorem na naszym stażu i Workshopach, lub daj wewnętrznego talka
-Nie narzucamy żadnego edytora, ale jeśli lubisz IDE - mamy dla Ciebie licencję
-Projekty są prowadzone w Scrumie. Takim prawdziwym!
-Wiemy, że w domu dobrze się pracuje - OK, ale w biurze też jest fajnie
-Zadbamy o Twoje zdrowie i ciało, oferując ubezpieczenie zdrowotne Allianz oraz kartę Multisport
-Nie samą pracą człowiek żyje :) w wolnej chwili odprężysz się przy FIFIE czy ping-pongu sącząc napoje i chrupiąc smakołyki
-A jeśli będziesz potrzebować dłuższego odpoczynku, wybierzesz się na płatny urlop niezaleźny od formy współpracy.

Za Twoje zaangażowanie i świetne commity należą się pieniądze.
Jakie? Dla Dla developera mamy przewidziany budżet 9000 - 13000 netto (UD/B2B)

Wymagania i obowiązki

Co jest dla nas ważne:
-Nastawienie na czysty i wysokiej jakości kod (modularność, konwencje, wzorce, komponenty)
-Dbałość o szczegóły
-Konkretne, produkcyjne doświadczenie z CSS3 i HTML5
-Znajomość dobrych praktyk UX
-Doświadczenie w programowaniu w czystym JS / ES6
-Obeznanie w preprocesorach HTML/CSS/JS jak HAML / Slim, Sass / LESS, CoffeeScript
-Dobra znajomość przynajmniej jednego frameworka JS (Ember, Angular, React)
-Komunikatywny angielski
-Dodatkowymi atutami będą:
-Zorientowanie w technologiach Back-endowych:
                         Ruby / Rails, Elixir / Phoenix
                         SQL
                         HTTP, REST
-Doświadczenie w korzystaniu z task runnerów (Webpack, Gulp, Grunt)

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Cykliczne 2-dniowe Hakatony
  • Jawny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Udział w organizacji taki wydarzeń: http://www.designencountersconf.com

O EL Passion

We are EL Passion, one of the leading software houses in Poland. Our passionate team specializes in designing and developing stunning web, iOS and Android apps for clients all around the world. Some of our clients include GoldenLine, ZnanyLekarz, Estimote, Cobalt and The Mobility House.
We are looking for an Android developer to join our team. We want to offer you a possibility of working with modern frameworks and tools. Join a team who is up to date with latest tech and emphasizes the importance of code quality (daily code reviews, continuous integration).

Informacje o rekrutacji

Aplikuj przez naszą stronę: https://elpassion.workable.com/jobs/68398