Front –End Developer +AngularJS –Warszawa 3000–7000 zł/netto

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego Klienta, Firmy działającej w obszarze branży interaktywnej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko: Front – End Developer + AngularJS – Warszawa (3000 – 7000 zł/netto)

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
- forma zatrudnienia umowa o pracę lub kontrakt
- pakiet szkoleń
- pakiet medyczny
- wynagrodzenie 3000 – 7000 zł/netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „Front – End Developer + AngularJS Warszawa"

Wymagania

Zakres obowiązków: - Budowanie rozwiązań portalowych/aplikacji opartych o Angular JS
- Implementacja warstw front-end'owych
- Optymalizacja rozwiązań
- Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość HTML5, CSS3, JavaScript , Angular JS
- znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff