Front-end Software Engineer

  • Warszawa
  • 4000 - 7000 zł netto
  • Umowa o pracę

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych, wiodących producentów rozwiązań technologicznych. W związku z rosnącym zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań IT w szeroko pojętej edukacji, do nowo tworzonego zespołu odpowiedzialnego za rozwój jednego z flagowych produktów w tym obszarze, poszukujemy doświadczonego Front-end Software Engineer'a.

Wymagania i obowiązki

Opis stanowiska:

– Projektowanie i rozwój warstwy front-end'owej autorskich produktów organizacji dedykowanych do branży edukacyjnej, głównie rozwiązań mobilnych i webowych;
– Udział w analizie wymagań i wdrożeniach;
– Zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań (pisanie testów jednostkowych, code review).

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w projektowaniu i rozwoju aplikacji webowych;
– Wiedza z zakresu UX, web usability, Responsive Web Design;
– Bardzo dobra znajomość JavaScript;
– Dobra znajomość technologii webowych: HTML5, CSS3, XML/JSON;
– Znajomość framework'ów SPA (np. AngularJS) będzie atutem;
– Język angielski na poziomie dobrym;
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
– Umowę o pracę;
– Rozbudowany pakiet benefitowy.

O Talent Hills

Osiągaj szczyty swojej kariery z TALENT HILLS!
Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości.