Programista PHP

  • Warszawa
  • 3000 - 6000 zł netto
  • Kontrakt

BPX - jesteśmy firmą konsultingową specjalizującą się w doskonaleniu procesów zarządzania z wykorzystaniem systemów informatycznych, klasy ERP (SAP, SyteLine) i Business Intelligence (QlikView). W naszej ofercie znajdują się usługi doradcze dotyczące wykorzystania systemów informatycznych, wdrożenia systemów wspomagających zarządzanie oraz usługi związane z rozwojem i utrzymaniem tych systemów w ruchu.

Warszawa

Oferujemy:

Rozwój zawodowy poprzez udział w ciekawych projektach i wsparcie ze strony doświadczonego Programisty
Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą
Dobrą atmosferę pracy
Elastyczne godziny pracy

Forma współpracy - działalność gospodarcza

BPX
ul. Równoległa 2
02-235 Warszawa
www.bpx.pl

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

1,5-2-letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych PHP
Bardzo dobra znajomość SQL
Praktyczna znajomość Javascript (głównie jQuery)
Znajomość HTML/CSS
Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN, GIT)
Wiedza z zakresu wzorców projektowych
Wykształcenie wyższe informatyczne lub studenci V roku studiów
Umiejętności analitycznego myślenia
Komunikatywność
Umiejętność pracy w zespole

Zakres zadań:

Tworzenie i rozwijanie funkcjonalności systemu SFA i CRM
Programowanie aplikacji w języku PHP
Testowanie oprogramowania
Tworzenie dokumentacji technicznej
Implementacja aplikacji internetowych

O BPX

Informacje o rekrutacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV/portfolio projektowe na adres [email protected]

Prosimy również o umieszczenie poniższej klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"