.NET Team Lead

G-Force Recruitment Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG. Dla naszego Klienta - spółki oferująca usługi finansowe w zakresie obsługi produktów związanych z funduszami inwestycyjnymi w kraju i za granicą, a także specjalistycznych produktów ubezpieczeniowych i bankowych. Firma dostarcza własne rozwiązania IT, budowane zarówno w odpowiedzi na indywidualne potrzeby Klienta jak i standardowe – typu plug and play, poszukujemy specjalisty z ugruntowaną wiedzą z zakresu frameworka .NET. Główne technologie używane w firmie, to Java, PHP, .NET oraz technologie mobilne.

Oprogramowanie wytwarzane jest wg metodyk klasycznych, tzn. PRINCE2, PMI, wplatając do projektu elementy metodyk zwinnych (Agile, SCRUM).

Wymagania

Obowiązki:
  • Zarządzanie zespołem programistów .Net (3-5 osób),
  • Planowanie pracy zespołu i weryfikacja merytoryczna wyników pracy członków zespołu
  • Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez Firmę
  • Realizowanie zadań wynikających z planu projektu
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej
  • Wsparcie Użytkowników systemów informatycznych odnośnie rozwijanych aplikacji
  • Opiniowanie dokumentacji analitycznej
  • Współpraca z pozostałymi Wydziałami Firmy
Oczekiwania:

  • wykształcenia wyższego, technicznego, wskazane informatyczne
  • minimum dwuletniego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w języku C# i ASP.NET
  • znajomości Entity Framework 6.0, MVC 4, Linq z użyciem wyrażeń Lambda
  • znajomości biegłego pisania zapytań w języku SQL i T-SQL oraz SZBD SQL Server 2008 R2 lub 2012
  • znajomości środowiska Visual Studio (2008/2010)
  • znajomość zagadnień związanych z CSS, JavaScript, HTML
  • znajomość narzędzi continous integration
  • osobowości lidera zespołu
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • wysokiego poczucia odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korespondencję, czytanie i rozumienie dokumentacji
Pożądane kompetencje i cechy osobowe:

  • znajomość dodatkowych technik i narzędzi (narzędzia CASE, notacja UML)
  • zdolności analityczne, odpowiedzialność, sumienność, dokładność
  • mile widziana znajomość zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczególności funduszy inwestycyjnych/ubezpieczeniowych