Senior .NET Developer - rozwój nowej platformy OTT

Grafton recruitment
Framework

Dla naszego Klienta, lidera w dostarczaniu przekazów medialncyh i informacji sportowych w wersji online, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko .NET Developera, którzy gotowi byliby dołączyć do zespołu odpowiedzialnego za rozwój sportowej platformy OTT dostępnej na różnego rodzaju urządzeniach (smart TV, smartfony, konsole).

Wymagania

Obowiązki:

- współpraca z architektami celem dostarczania najwyższej jakości cyfrowych usług
- videoprzygotowywanie kodu spełniającego jakościowe oczekiwania
- praca nad dokumentacją techniczną
- współpraca z innymi członkami zespołu, testerami
- rozwiązywanie pojawiających się błędów i problemów

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku .NET developer
- doświadczenie w pracy w branży medialnej (tworzenie rozwiązań na smart Tv, smartfony, tablety, konsole do gier)
- dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
- doświadczenie w pracy przy użyciu WPF/ASP.NET/ASP.NET, MVC/Web API, AWS/Azure
- znajomość Powershell, REST API, Git, MSBuild/Nant
- mile widziane doświadczenie w pracy w oparciu o metodologię Agile

Korzyści:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
- możliwość poznania najnowszych technologiimożliwość uczestniczenia w projekcie od fazy początkowej
- nowoczesne stanowisko programistyczne  (Windows lub MAC, 2 monitory)
- cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
- oszczędnościowy Plan Inwestycyjny na giełdzie w Londynie
- karta multi-sportprywatna
- opieka zdrowotna
- elastyczne godziny pracy (8-11/16-19)