PHP Developer/ Magento

New-Invest

3 000 - 5 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Dla Naszego Klienta, który tworzy funkcjonalne sklepy internetowe oparte na Magento szukamy osoby na stanowisko: Programista PHP – Magento Miejsce pracy: Opole – możliwość częściowej pracy zdalne
Widełki finansowe: 3 000 - 5 000 netto przy umowie o prace

Dodatkowe profity:

  • możliwość częściowej pracy zdalnej ( 2 dni w tygodniu)
  • praca w zespole 6 osobowym - programiści/graficy
  • praca w metodologi SCRUM
  • dostęp do firmowych rozwiązań technologicznych;
  • udział kursach, certyfikatach i wyjazdach na konferencje

Wymagania

Zadania na tym stanowisku:
  • wdrażanie sklepów internetowych na platformie Magento 1 i 2
  • wdrażanie stron internetowych na platformie WordPress
  • w zależności od stanowiska - tworzenie dedykowanych modułów dla sklepów internetowych na platformie Magento
Wymagania:
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w PHP
  • umiejętność programowania aplikacji z użyciem bazy MySQL
  • znajomość trendów w projektowaniu stron i sklepów internetowych;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Mile widziana będzie ale nie konieczne:
  • znajomość JavaScript
  • znajomość XHTML/CSS

Osoby zainteresowane zachęcam do przesłania CV na [email protected]