Starszy Programista PHP – Gdańsk

  • Gdańsk
  • 4000 - 6500 zł netto
  • Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, Firmy działającej w różnych obszarach branży interaktywnej poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

Oferujemy:

- forma zatrudnienia umowa o pracę lub B2B
- pakiet medyczny
- wynagrodzenie od 4000 – 65000 zł/netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „Programista PHP Gdańsk"

Wymagania i obowiązki

Zakres obowiązków:

- nadzór techniczny nad procesem wytwórczym aplikacji WWW/PHP,
- dobór narzędzi i podejmowanie decyzji architektonicznych dotyczących nowych systemów,
- współtworzenie aplikacji Web, integracja z systemami zewnętrznymi,
- nadzór nad zespołem programistów.

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu systemów w technologii PHP/MySQL lub PostgreSQL.
- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- znajomość PHP, JavaScript, SQL oraz technologii relacyjnych baz danych (PostrgreSQL i MySQL)
- praca z git/GitHub
- doświadczenie w pracy z systemem zarządzania projektami (Active Collab, JIRA)

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy

O Find Staff

Find Staff