Developer .NET

Opis oferty

Co możemy Ci zaoferować?
  • pracę z nowymi technologiami,
  • realny wpływ na kierunek prowadzenia projektów,
  • doskonałą atmosferę pracy,
  • dostosowanie formy i godzin pracy,
  • współpracę z zespołem profesjonalistów,
  • wsparcie ze strony doświadczonych kolegów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie za wykonaną pracę,
  • uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach,

Wymagania i obowiązki

Czym się będziesz zajmował?
  • tworzenie systemów informatycznych dla naszych klientów
  • tworzenie systemów łączących mobile, web i desktop

Jeśli posiadasz większość kompetencji:

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • projektowania i implementacji rozwiązań w oparciu o platformę .NET,
  • swobody w komunikacji,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • skrupulatności przy wykonywaniu zadań,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

Twój zakres wiedzy powinien obejmować większość z:

  • języka C#,
  • wzorców projektowych,
  • technologii mobilnych i webowych (Xamarin, ASP.NET MVC),
  • relacyjnych i obiektowych baz danych (MsSQL, MongoDb),
  • narzędzi używanych przy produkcji oprogramowania (Git),
Mile widziana znajomość:
  • Jira,
  • Agile SCRUM,

„Pozwól nam się poznać"

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Grupa Kotrak

We do IT better
Do zespołu deweloperskiego poszukujemy osób mogących pomóc nam przy rozwoju i tworzeniu systemów informatycznych dla naszych klientów. Poszukujemy ludzi otwartych na nowe wyzwania, którzy nie boją się poznawać nowych technologii by tworzyć zintegrowane systemy łączące w sobie mobilność (mobile), łatwy dostęp (web) i komfort pracy (desktop).