Programista .NET

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni.
Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze fintech. System rozwiązań, które oferuje to innowacyjny produkt finansowy w całości zaprojektowany i wdrożony przez zespół najlepszych specjalistów branży IT zatrudnionych w spółce.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

bardzo dobra znajomość C#, T-SQL,
znajomość narzędzia MS Visual Studio 2013,
znajomość platformy .NET 4.5,
znajomość technologii WCF, WPF, TPL, async/await,
znajomość baz danych MS SQL Server,
znajomość zagadnień związanych z tworzeniem serwerowych aplikacji wielowątkowych i programowania asynchronicznego,
umiejętności analityczne,
znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej,
efektywna organizacja pracy, samodzielność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

umiejętność posługiwania się notacją UML,
znajomość Enterprise Architect,
znajomość DevExpress.

Zakres obowiązków będzie obejmował:

projektowanie oraz budowanie rozwiązań informatycznych: bezpośrednio wspierających procesy biznesowe wewnątrz firmy oraz integrujących istniejące lub nowe systemy informatyczne,
przeprowadzanie analiz wymagań z użytkownikami systemów,
współpracę z Architektami Systemowymi,
tworzenie specyfikacji wymagań, dokumentacji technicznej i projektowej.

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz udział w konferencjach branży IT
  • Lekcje języka angielskiego z native speaker'em
  • Udział w zajęciach sportowych
  • Firmowa biblioteka
  • Bilety na wydarzenia sportowe
  • Świeże owoce
  • Możliwość budowania własnego zespołu

O Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

www.cinkciarz.pl