Trener IT Kraków

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

Dla jedne firmy z Krakowa, zajmującej się prowadzeniem kursów programowania pozwalających zdobyć nowe umiejętności technologiczne, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Trener IT Miejsce pracy: Kraków
Wynagrodzenie: do 15 000 (do negocjacji) PLN brutto Umowa o Pracę/możliwość B2B,
Ilość wakatów: 2

Oferujemy:
– samodzielne stanowisko pracy,
– komfortowe biuro w Krakowie,
– szkolenia, rozwój zawodowy,
– prywatną opiekę medyczną,
– kartę Multisport,
– relaks room,
– darmowe napoje,
– pokój gier,
– elastyczne czas pracy.

Zadania na stanowisku:
– rozwój zawodowy młodszych programistów,
– doradzanie w nauce.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy.

W razie pytań zapraszam do kontaktu:
Angela Świacka
[email protected]
kom. 666 607 348

Wymagania

Wymagania:
– komercyjne doświadczenie w programowaniu w jednym z języków: Java, C#, Python, a także specjaliści z innymi technologiami są również mile widziani,
– chęć szkolenia się w innych językach programowania,
– cierpliwość, wytrwałość, umiejętność przekazywania wiedzy,
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (do kontaktów z zarządem),
– nie wymagamy doświadczenia trenerskiego, ale pasji do przekazywania wiedzy,
– dodatkowym atutem będzie aktywne udzielanie się na forach.