Młodszy Programista .NET

BCC
  • Umowa o pracę Umowa

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 1995 Rok założenia firmy

  • http://www.bcc.com.pl WWW

Opis oferty

Oferujemy:

- pracę w firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko pracy otwarte na opinie i pomysły
- dostęp do najnowszych technologii
- szeroki program szkoleń
- pakiet opieki medycznej oraz program sportowo – rekreacyjny
- pracę w dobrze zorganizowanym, kompetentnym zespole

Wymagania

Zakres obowiązków:

- tworzenie i rozwój aplikacji w technologiach .NET, C#, ASP.NET MVC, SQL Server
- dokumentowanie realizowanych rozwiązań
- współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie architektury rozwiązań
- udział w pracach analitycznych w celu określenia wymagań biznesowych
- raportowanie postępu prac

Od kandydatów oczekujemy: - dobrej znajomości C#, ASP.NET MVC, SQL
- chęci rozwoju zawodowego w technologiach Microsoft
- komunikatywności, zaangażowania, umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

- znajomość Entity Framework, LINQ, JavaScript, jQuery
- umiejętność pisania testów jednostkowych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Telefon służbowy

O BCC

BCC jest niezależną firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach SAP, outsourcingu IT i rozwoju oprogramowania.

Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę BCC Data Centers. BCC Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe.