[PRACA] iOS Developer KRAKÓW

Szukamy Pracownika na stanowisko: iOS Developer - Kraków (Stare Miasto)

Projekty i obowiązki: Praca przy dużych systemach B2B (na przykład narzędzie do obiegu dokumentów). Projekty związane z tworzeniem stron internetowych, panele administracyjne, CMS-y dla aplikacji mobilnych.

Dlaczego warto u nas pracować ?

  • zapewniamy dobry sprzęt i najnowsze oprogramowanie
  • realizujemy ciekawe projekty dla znanych marek
  • istnieje możliwość częściowej pracy zdalnej
  • zapewniamy prywatne ubezpieczenie medyczne
  • każdy pracownik raz w roku ma możliwość wybrać sobie szkolenie lub konferencję, w której chce uczestniczyć, firma pokrywa koszty dojazdu, zakwaterowania i uczestnictwa

Wymagania i obowiązki

Jeżeli:
  • masz doświadczenie w programowaniu (język dowolny, ok. 3 lata, może być niekomercyjnie)
  • chcesz programować aplikacje mobilne na iOS ( + ewentualnie Android)
  • znasz podstawy programowania mobile
  • masz zaplecze teoretyczne: nasz wzorce projektowe, typowe algorytmy, potrafisz odróżnić quick sort od bubble sort i wiesz co to drzewo binarne
  • jesteś samodzielny i gotowy na rozwój

To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie ! :) Wyślij swoje CV: [email protected]