Python Developer - Wrocław - RST IT

  • Wrocław
  • 4000 - 10000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Młody, dynamiczny zespół... znacie to, nie? ;)
Bez ściemy i konkretnie: W RST IT robimy appki mobilne i webowe dla startupów z całego świata. I robimy ich coraz więcej, więc szukamy Developerów Python.

Co oferujemy:
- Praca stała, na pełen etat,
- Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B (z płatnym urlopem),
- Ciekawe projekty, którymi się nie znudzisz i praca z najnowszymi technologiami,
- Prywatna opieka medyczna i Multisport,
- Praca w Scrumie,
- Fajna atmosfera, szczera i bezpośrednia komunikacja,
- Wewnętrzne demo co dwa tygodnie - dowiadujemy się, co słychać w projektach, a potem wcinamy dobre jedzonko.

Wymagania i obowiązki

  • Minimum rok komercyjnego doświadczenia w programowaniu w języku Python,
  • Praktyczna znajomość frameworka Django,
  • Znajomość budowy serwisów WWW ­ HTTP, REST, AJAX,
  • Podstawowa znajomość JavaScript, jQuery, CSS,
  • Praktyczna znajomość narzędzia Vagrant,
  • Znajomość relacyjnych baz danych MySQL, PostgreSQL,
  • Znajomość Redis oraz Celery,
  • Dobra znajomość systemu Linux,
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git
Mile widziane:
  • Znajomość jednego z frameworków: pyramid / flask / google app engine,
  • Umiejętność pracy z narzędziem Docker,
  • Znajomość Angular.js, ReacJS

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O RST IT Sp. z o.o.

RST IT jest zespołem profesjonalistów, składającym się z doświadczonych programistów,
entuzjastów użyteczności, scrum masterów i product ownerów. Naszymi klientami są
miedzynarodowe startupy - pracujemy z klientami z USA, Emiratów Arabskich, Niemiec, Anglii, Danii, Szwecji, Austrii, Szwajcarii... Sprawdź nasze portfolio: http://rst-it.com/en/our-portfolio!

Aplikuj przez przycisk poniżej lub ślij CV na adres [email protected].